Please reload

Son Paylaşımlar

MAHALL Ankara B Blok 11 nolu Ofis şantiyesi uygulaması sonlandı ve teslim aşamasında gelindi.

September 12, 2018

1/10
Please reload

Tanıtılan Yazılar

BESA Kule 12. Kat / ENERGO - PRO ofisi Alüminyum Cam Bölme sistemleri, Yükseltilmiş Döşeme ve Aydınlatma Armatürleri uygulamaları devam ediyor.

April 20, 2016

Uygulama projesine göre hazırlanan Alüminyum Cam Bölme Sistemlerinin montajına devam ediliyor. Çift cam arası jaluzi ve tek cam uygulamaları olan sistemlerin haftasonuna kadar bitirilmesi hedefleniyor. Anahtar ve prizlerin montajına da başlandı ve haftasonuna kadar bitirilmesi öngörülüyor.

Tavan aydınlatma armatürlerinin montajı ile LED şerit aydınlatma uygulamalarının yapımına başlandı. Tüm katın armatürlerinin montajının iki gün içinde tamamlanması öngörülüyor.

30 mm Enkapsüle modüler sistem yükseltilmiş döşeme uygulamasına başlandı. Karo halı ile finish yapılacak olan yüzeylerin Pazartesi günü tamamlanması ve Salı günü halı uygulamasına geçilmesi hedefleniyor.

Atölyelerde uygulama projesine göre imal edilen ahşap uygulamalar şantiyeye montaj için taşınmaya devam ediyor. Perşembe günü montajına başlanacak olan ahşap ürünlerin haftasonuna kadar montajının tamamlanması hedefleniyor.

Kat holündeki iki adet otomatik kapının montajı yapıldı ve deneme olarak devreye alındı.

 

 

Please reload

Bizi Takip Edin

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Arşiv
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © AC Architecture & Design 2019
All Rights Reserved