top of page

BESA Kule 12. Kat / ENERGO - PRO ofisi Alüminyum Cam Bölme sistemleri, Seramik uygulamaları ve Boya


Uygulama projelerine göre yerinde ölçüleri alınarak imalatları yapılan Alüminyum cam bölme duvar sistemlerinin alüminyum profillerinin montajı devam ediyor. Camlar montajın ardından alınan hassas ölçüye göre imal edilecek ve temperlenerek yerine montajı yapılacak.

Uygulamanın bir hafta içinde bitirilmesi hedefleniyor.

Uygulama projesine göre imalatları yapılan alçıpan duvar ve tavanların alçı işlemlerinin tamamlanmasının ardından zımparalama ve sonrasında da astar ve boya uygulamasına başlandı.

Tavanlardaki tavan boyası uygulaması ve duvarlarda astar ve sonrasında da su bazlı boya uygulamalarının bir hafta içinde bitirilmesi hedefleniyor.

Uygulama projesinde zeminlerde seramik olarak planlanmış olan mekanlardaki seramik zemin kaplamalarının uygulamalarına başlandı. Uygulamanın iki gün sürmesi hedefleniyor.

Elektrik panolarının montajları tamamlandı ve geçici olarak devreye alma işlemleri de yapıldı. Tam olarak devreye alma işlemi bir hafta içinde bitirilmesi hedefleniyor. Ayrıca VRF sistemlerinin Heat Pump Ana Üniteleri de yurtdışından - Japonya'dan getirilerek montaj için yerine taşındı. Montaj için Mitsubishi Yetkili Servisi yarın çalışmalarına başlayacak.

Asma tavanların modüler sistem 60x60 havuz imalatları tamamlandı. Genel temizliğin ardından panellerinin montajına da başlanılacak.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page