top of page

BESA Kule 12. Kat / ENERGO - PRO ofisi zemin kaplamalarına başlandı.


Uygulama Projesine göre 60x60 ölçülerinde kesilen mermer zemin kaplama uygulaması başladı. Mermerlerin taşınmasının ardından zemin tesviye kotu alınarak harçlı olarak mermerler yerleştirilmeye devam ediyor. Mermer zemin kaplama uygulamasının bir hafta içinde tamamlanması hedefleniyor.

Asma tavanlarda moduler asma tavan uygulamaları başladı. Moduler sistemin taşıyıcı profillerinin montajının ardından panellerin takılması ve sprinkler inişlerinin sonlandırması ile aydınlatma armatürlerinin montajının yapılması devam edecek.

Koridorlardaki asma tavanların da uygulamasında sona yaklaşıldı. LED aydınlatma armatürlerinin yerleştirileceği havuzların yapımının haftasonunda tamamlanması hedefleniyor. Daha sonra tavanların alçı uygulamasının tamamlanmasına geçilecek. Bir ekip halen tavan alçılarının uygulamalarına devam etmektedir.

Zeminlerin gazbeton dolgusunun üstüne şap atımı uygulaması haftabaşında tamamlanmıştı. Halı uygulaması yapılacak olan mekanlardaki modüler yükseltilmiş zemin uygulamasının da mermer uygulamasının ardından yapılması programlandı.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page